KONKURSYWYDARZENIA SZKOLNE 2019/2020

KONKURS „ZWIERZAKI – SŁODZIAKI”

Październik to miesiąc szczególnej troski o zwierzęta. W celu rozbudzania postaw proekologicznych, rozwijania zainteresowań oraz zdolności plastycznych i fotograficznych naszych uczniów został zorganizowany konkurs plastyczno – fotograficzny pod tytułem ZWIERZAKI – SŁODZIAKI. Wpłynęło bardzo wiele ciekawych prac. Dziękujemy wszystkim młodym artystom!

Zwycięzcy w kategorii klas 0 – III:

I miejsce – Zuzanna Mioduszewska     klasa III

II miejsce – Antoni Balkus                    klasa III

III miejsce – Filip Łempicki                   oddział przedszkolny „0”

wyróżnienie – Agata Deling                 klasa II

Zwycięzcy w kategorii klas IV – VIII:

I miejsce – Marta Pustkowska             klasa  VII

II miejsce – Marcelina Fibek                klasa V

III miejsce – Anna Drozdowska           klasa IV

wyróżnienie – Filip Żmijewski              klasa V