KONKURS „ZWIERZAKI – SŁODZIAKI”
Październik to miesiąc szczególnej troski o zwierzęta. W celu rozbudzania postaw proekologicznych, rozwijania zainteresowań oraz zdolności plastycznych i fotograficznych naszych uczniów został zorganizowany konkurs plastyczno – fotograficzny pod tytułem ZWIERZAKI – SŁODZIAKI. Wpłynęło bardzo wiele ciekawych prac. Dziękujemy wszystkim młodym artystom!
Zwycięzcy w kategorii klas 0 – III:
I miejsce – Zuzanna Mioduszewska klasa III
II miejsce – Antoni Balkus klasa III
III miejsce – Filip Łempicki oddział przedszkolny „0”
wyróżnienie – Agata Deling klasa II
Zwycięzcy w kategorii klas IV – VIII:
I miejsce – Marta Pustkowska klasa VII
II miejsce – Marcelina Fibek klasa V
III miejsce – Anna Drozdowska klasa IV
wyróżnienie – Filip Żmijewski klasa V







